سرد مزاجي و گرم مزاجي در رابطه سرد مزاجي و گرم مزاجي در رابطه .

سرد مزاجي و گرم مزاجي در رابطه

يادگيري معايب فروش كاندوم روش اينترنتي

توضيحي در مورد مزاياي خريد كاندوم به صورت آنلاين

منتوشاپ يك فروشگاه تمام حرفه اي براي خريد كاندوم است. در حقيقت با ورود كاندوم به ماركت ها شايد شما فكر كنيد چه لزومي دارد كه از يك فروشگاه اينترنتي خريد كنيم و يك هزينه پستي هم بدهيم ؟

اينجاست كه منتوشاپ با تحولي در فروش كاندوم  بصورت اينترنتي به كمك شما آمده كه اگر كاندوم مورد نياز خود را از فروشگاه ما بخريد علاوه بر اينكه نيازي به رفتن به ماركت و درگير حمل و نقل شهري شدن يا دردسرهاي خجالت در خريد را نداريد هزينه تمام شده كاندوم حتي با هزينه پستي بازهم به صرفه تر از داروخانه و مغازه هاست. علاوه بر اين ها كاندوم اضافه هم هديه مي گيريد و يك خريد شيرين را تجربه ميكنيد.

متاسفانه دليل اين موضوع هم بي انصافي داروخانه ها و ماركت ها در ارائه قيمت كاندوم است كه متاسفانه ديده شده تا 5 برابر هزينه اوليه كاندوم هم آنها روي محصولشان قيمت مي گذارند. بنابراين ما فقط با ارائه قيمت منصفانه و تنوع بالا و مشاوره تلفني براي انتخاب بهتر توانستيم سهم خوبي از بازار بدست بياوريم.

خريد واقعا آسان از فروشگاه منتوشاپ يكي ديگر از مزاياي خريد كاندوم اينترنتي از فروشگاه ماست. بنابراين يكبار كافي است قيمت ها را مقايسه كنيد تا مشتري هميشگي براي سفارش كاندم از ما شويد .

براي منتوشاپ به ما مراجعه كنيد .

در واقع condom در همه جاهاي دنيا در اينترنت فروش بهتري دارند . حتي سايتهاي بزرگي مثل آمازون هم اقدام به فروش اين محصولات مي كنند . براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد كاندوم ميتوانيد به صفحه كاندوم ويكي پديا مراجعه كنيد .

قديمي‌ترين اشاره به كاندوم مربوط هزار سال قبل از ميلاد مسيح است و اشاره به كاغذهايي ابريشمي دارند كه روغن اندود شده‌اند. در تصاوير به جا مانده از تمدن مصري‌ها هم نوعي از حفاظ در نوك آلت مردان مشاهده شده است. نقاشي‌هاي روي غارها نيز با حدس و گمان به استفاده از كاندوم اشاره دارد.

 خريد كاندوم

تاريخچه كاندم و خريد كاندوم و فروش كاندوم

تاريخچه كاندوم در اروپا قرن 16 بود مهشخصي آن را كشف كرد . حتي در غارهاي قديمي و مصر باستان هم كاغذهايي ديده شده يا از پوست حيوانات استفاده مي كردند .

بعدها در دوره رنسانس ساخت كاندوم از روده و مثانه حيوانات متداول شد اما اين كاندوم‌ها گران بودند و دسترسي به آن‌ها مشكل بود و در نتيجه اغلب هر كاندوم چندين بار استفاده مي‌شد.

فروش كاندوم

200 سال بعد چارلز گودير در سال ۱۸۴۴ فرايند ساخت كاندوم با لاستيك يا افزودن گوگرد و ساير مواد شيميايي به لاستيك را ابداع كرد و اعلام كرد كه اين فرايند آن را انعطاف پذيرتر مي‌كند، و باعث آغاز عصر كاملاً جديدي در پيش گيري از بارداري با ساخت كاندوم‌هاي لاستيكي شد.

خريد كاندوم در بهترين مركز فروش كاندوم


برچسب: خريد كاندوم، فروش كاندوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۰:۵۸ توسط:عرفان مرادي موضوع:

قراردادن ميز كار يكي از مواردي است كه دردفترشخصتاثيرزيادي دارد. باكلاس ترين ناحيه هاي ملتمكزيك

ارتباط سادگي پايگاه در فروش آنلاين پارت چهارم

رنگ بندي خوب
وجود رنگ هاي مناسب در وبتان نيز باعث بالا رفتن يوزرفرندلي شدن پايگاه شما خواهد شد . فرض كنيد وب سايت شما داراي بك گراندي تيره و فونتي زرد ميباشد ، در اين چنين شرايطي كدام كاربر حاضر است به مدت چند دقيقه در پايگاه شما به دنبال محصولات مورد نظر خود بگردد ؟! سعي كنيد در رنگ آميزي وب سايت خود از رنگ هايي به كار گيري كنيد كه چشم كاربر را خسته نميكند ، اين مسئله در مقدار ماندگاري كاربر در صفحات شما بسيار تاثيرگذار ميباشد .

ايجاد بخش نظرات در وب سايت
ميتوانيد با دريافت انتقادات و پيشنهادات مخاطبين و بررسي نظرات آنها تمامي كمبود هاي پايگاه خود را برطرف كرده و علاوه بر جلب رضايت مخاطبين ، وب سايت خود را نيز بيش از پيش قدرتمند كنيد . استفاده از پيشنهادات كاربران ميتواند تاثير زيادي براي پايگاه شما داشته باشد كه اصلي ترين آن  ، كسب آگاهي شما از نواقص موجود در سايتتان ميباشد. به ياد داشته باشيد كه هيچوقت شما نميتوانيد مانند كاربران به نواقص كوچك و بزرگي مانند ايراد در صفحه تعرفه طراحي سايت خود آگاهي داشته باشيد.

صحيح بودن لينك هاي سايت
يكي ديگر از نكات مهم در زمينه كاربرپسندي سايت شما ، سالم بودن لينك هاي صفحاتتان ميباشد. لينك هاي سايتتان از منو تا دكمه هاي ميانبر و آدرس هاي دانلود گرفته تا پيوندها ، به عنوان مثال اگر لينكي تحت عنوان طراحي سايت مذهبي داريد حتما دقت كنيد تا اين آدرس را امتحان كرده تا صحيح كار كند زيرا اگر كاربري روي لينك شما كليك نمايد اما لينك آن كار نكند ، بازديدكننده حاضر به خريد از سايتتان نخواهد بود. اين مسئله به سئو سايت شما نيز كمك خواهد نمود .

اثر سادگي سايت در بازاريابي آنلاين قسمت 3

قابليت جستجوي حرفه اي در سايت
يكي از مهم ترين عوامل كاربرپسندي ، قراردادن بخش جستجوي پيشرفته در وب سايت ميباشد. هنگامي كه شما تعداد زيادي كالا براي عرضه داريد بايد در نظر داشته باشيد كه حتي با وجود دسته بندي هاي كاملا كاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم احتمال دارد بازديدكننده نتواند محصول مد نظر خود را از ميان انبوه محصولات شما بيابد . در اين شرايط وجود بخشي براي جستجو به صورت پيشرفته در پايگاه اينترنتي شما بسيار فايده خواهد داشت. زماني كه بازديدكننده بتواند با سرچ در ميان محصولات شما به سرعت كالاي مد نظر خود را بيابد باعث ميشود ميزان كاربرپسندي سايتتان به ميزان قابل توجهي ارتقا يابد. به همين دليل در هنگام مركز طراحي سايت ، به اين مسئله توجه نمائيد زيرا اين مسئله در بهينه سازي سايت شما نيز تاثير دارد.

دكمه ها و شكلك هاي ميانبر مناسب
ميتوانيد با استفاده از دكمه ها و آيكون هاي ميانبر كار را براي كاربران بسيار آسان كنيد ، مثلا ميتوانيد با گذاشتن يك آيكون ثبت سفارش در آخر متن مربوط به هر كالا كاربر را به صفحه خريد مربوط به اين كالا منتقل كنيد يا مثلا با قرار دادن دكمه اضافه به سبد خريد شرايطي براي بازديدكنندگان فراهم كنيد كه به سادگي محصولات مد نظر خود را به سبد اضافه كرده . طراحي سايت در استان مركزي به اين موارد بسيار توجه دارد.

منبع : تاثير كاربرپسندي سايت در بازاريابي اينترنتي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۰:۱۰ توسط:عرفان مرادي موضوع:

چيدنصندلي كارازجمله مواردي است كه در كار كردن شخص مستقيما تاثير دارد. زيباترين مناطق ناحيهمكزيك

تاثير سادگي وب سايت در فروش آنلاين پارت چهارم

رنگ بندي مناسب
وجود رنگ بندي مناسب در صفحاتتان نيز باعث بالا رفتن يوزرفرندلي شدن وب سايت شما ميشود . تصور كنيد سايت شما داراي بك گراندي تيره و فونتي زرد ميباشد ، در چنين شرايطي كدام بازديدكننده حاضر است به مدت چند دقيقه در پايگاه شما به دنبال محصولات مورد نظر خود خواهيد كرد ؟! سعي كنيد در رنگ آميزي پايگاه خود از رنگ هايي به كار گيري كنيد كه چشم بازديدكننده را خسته نميكند ، اين مسئله در مقدار ماندگاري كاربر در سايت شما بسيار مهم ميباشد .

ايجاد قسمت نظرات در سايت
ميتوانيد با دريافت انتقادات و پيشنهادات كاربران و تحليل نظرات آنها تمامي كاستي هاي پايگاه خود را مرتفع كرده و علاوه بر جلب رضايت مخاطبين ، پايگاه خود را نيز بيش از پيش قدرتمند كنيد . استفاده از نظرات كاربران ميتواند تاثير زيادي براي وب سايت شما داشته باشد كه اصلي ترين آن  ، كسب آگاهي شما از نواقص موجود در سايتتان ميباشد. به ياد داشته باشيد كه هرگز شما نميتوانيد مانند كاربران به ايرادات كوچك و بزرگي مانند ايراد در صفحه تعرفه طراحي سايت خود آگاهي داشته باشيد.

سالم بودن آدرس هاي وب سايت
يكي ديگر از مسائل مهم در زمينه يوزرفرندلي وب سايت شما ، سالم بودن لينك هاي سايتتان ميباشد. لينك هاي سايت خود از منو تا آيكون هاي ميانبر و لينك هاي دانلود گرفته تا پيوندها ، به عنوان مثال اگر لينكي تحت عنوان طراحي سايت مذهبي داريد حتما دقت كنيد تا اين آدرس را امتحان كرده تا صحيح كار كند زيرا اگر بازديدكننده روي آدرس شما كليك نمايد اما آدرس آن كار نكند ، بازديدكننده حاضر به خريد از شما نخواهد بود. اين مسئله به سئو سايت شما نيز كمك خواهد كرد .

تاثير سادگي سايت در فروش آنلاين بخش سوم

قابليت جستجوي پيشرفته در تارنما
يكي از مهم ترين عوامل كاربرپسندي ، قراردادن بخش جستجوي حرفه اي در تارنما ميباشد. هنگامي كه شما هزاران كالا براي عرضه داريد بايد در نظر داشته باشيد كه حتي با وجود منوهايي كاملا كاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم احتمال دارد كاربر نتواند محصول مد نظر خود را از بين انبوه محصولات شما بيابد . در اين شرايط وجود بخشي براي جستجو به صورت پيشرفته در تارنماي شما بسيار كارايي خواهد داشت. هنگامي كه كاربر بتواند با سرچ در ميان كالاهاي شما به سرعت محصول مد نظر خود را بيابد باعث ميشود ميزان كاربرپسندي سايتتان به ميزان قابل توجهي افزايش يابد. به همين دليل در هنگام مركز طراحي سايت ، به اين مسئله توجه نمائيد زيرا اين مسئله در بهينه سازي سايت شما نيز تاثير دارد.

دكمه ها و شكلك هاي ميانبر مناسب
ميتوانيد با به كاربردن دكمه ها و علائم ميانبر كار را براي بازديدكنندگان بسيار ساده كنيد ، مثلا ميتوانيد با قرار دادن يك دكمه خريد در انتهاي مطلب مربوط به هر محصول كاربر را به بخش خريد مربوط به اين محصول منتقل كنيد يا مثلا با قرار دادن دكمه اضافه به سبد خريد شرايطي براي مشتريان فراهم كنيد كه به راحتي محصولات مد نظر خود را به سبد اضافه كرده . طراحي سايت در استان مركزي به اين موارد بسيار توجه دارد.

منبع : تاثير كاربرپسندي سايت در بازاريابي اينترنتي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۴:۲۰ توسط:عرفان مرادي موضوع:

معرفي وب سايت منتو ارائه دهنده ي خدمات مسافرتي ارزان

سايت منتو بزرگترين مركز معرفي سفرهاي به صرفه ي اقتصادي با روشي حرفه اي در خدمت كاربران كشور قرار گرفته است.
در وب سايت منتو  همه قصد ما اين مسئله است كه بگرديم و مناسب ترين و كم هزينه ترين خدمات تور را براي شما هم وطنان گرامي فراهم كنيم.
آپشن هايي از قبيل سفرهاي خارجي , سفرهاي داخل كشور , بليط هاي پروازي و قطاري, جاذبه هاي تاريخي و گردشگري و ...
كمپاني ما مي گردد خدمات دهندگان اين نوع خدمات سفري كه پايين ترين قيمت ها را دارامي باشند براي شما هم وطنان پيدا كنيم و در سايت ارائه ميكنيم.
با اين اميد كه اگر زماني قصد يك مسافرت خارجي يا داخلي يا يك گشت شهري داشتيد آگاه باشيد اين وب سايت منتو مي باشد كه تنها با يك نظر به آن مبالغ هنگفتي در سفر شما هم وطنان صرفه جويي مي گردد.
به جز اين نكته به شما عزيزان ياري مي رساند دفعات گردش ها و خوش گذراني هاي شما هم وطنان بيشترشود. و هميشه حال بهتري دارا باشيد.
پس شايد مي شود اين طورگفت كه به طورغيرمستقيم وب سايت منتو  حال شما عزيزان را بهتر ميكند.
در ادامه توضيحي در زمينه ي گردشگري ارائه مي دهيم.


تاريخچه گردشگري در اروپا به سفرهاي زائران قرون وسطي برمي‌گردد. زائران كليساي اعظم كانتربوري در انگلستان مسافرت خود را مسافرتي مذهبي دانسته و آن را تجربه‌اي در روز تعطيل خود تلقي مي‌كردند. زائران فعاليت‌هايي را آغاز كردند كه هنوز هم آن‌ها را مي‌توان مشاهده كرد، مثلاً سوغاتي آوردن از سفر، بازكردن حساب‌هاي اعتباري در بانك‌هاي خارجي (كه در قرون وسطي شبكه‌هاي بين‌المللي يهوديان و لمباردها مؤسس آن بودند) و استفاده از اشكال مختلف حمل و نقل (مانند استفاده زائران مقبره سانتياگو و كومپستلا از كشتي‌هاي شراب انگليسي در قرون وسطي كه شراب را به بندر ويگو اسپانيا منتقل مي‌كردند). هنوز زائران در صنعت گردشگري جايگاه مهمي دارند. البته اشكال سكولار آن نيز شكل گرفته‌اند كه مي‌توان از بازديد از مقبره جيم موريسون درگورستان پرلاشز نام برد. در طي قرن شانزدهم در انگلستان برگزاري تورهاي بزرگ تفريحي كاملاً مرسوم بود. پسران نجيب‌زادگان و اشراف را براي كسب تجربه به تورهاي دور اروپا اعزام مي‌كردند. قرن هيجدهم عصر طلايي تورهاي بزرگ بود.


براي كسب اطلاعات بشتر به سايت منتو مراجعه كنيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۴:۱۷ توسط:عرفان مرادي موضوع: